• Wpisów: 410
  • Średnio co: 5 dni
  • Ostatni wpis: 2 lata temu, 10:58
  • Licznik odwiedzin: 62 496 / 2302 dni
 
pingerowyklubksiazki
 
Drodzy Pingerowicze

Od 2,5 roku działamy na pinger.pl jako Pingerowy Klub Książki. Niestety, różne powody, a w tym, głównie niedomagania i wieczne problemy techniczne systemu, spowodowały, że podjęłyśmy decyzję o przeniesieniu się na inny portal. Nie chcemy zamykać klubu, bo praca nad nim nadal sprawia nam wiele frajdy. Jako, że obie (miss attitude i Lolanta) mamy własne blogi na wordpressie, ta właśnie platforma została przez nas wybrana na nowy dom Klubu.
Jak wiecie, mamy zaplanowaną listę książek na ten rok, do września. Wpisy dotyczące tych książek będą pojawiać się podwójnie, czyli nadal na pingerze oraz równolegle na nowym wordpressowym blogu.  Wgląd do listy tutaj: (pingerowyklubksiazki.pinger.pl/m/22833267). Po tym czasie, czyli, od października 2015 roku pozostaniemy już tylko przy nowym blogu, na który serdecznie zapraszamy. Adres nowego bloga: www.pingerowyklubksiazki.wordpress.com
Planowałyśmy zmienić nazwę, bo w końcu pierwszy jej człon pochodzi od nazwy portalu, ale zrezygnowałyśmy z tego pomysłu. Lubimy być PKK i jesteśmy już trochę rozpoznawalne dzięki tej nazwie, więc decyzja zapadła: nazwa zostaje.
Smutno jest nam Was opuszczać, ale portal nie spełnia wymaganych przez nas standardów, a rozwijać się przecież trzeba. Mamy wielką nadzieję, że mimo przeprowadzki, nadal będziecie nas odwiedzać, lajkować, komentować. Pewnym ułatwieniem na pewno będzie strona na fejsbuku, którą postanowiliśmy założyć, by łatwiej trafiać do ludzi z wpisami. Znajdziecie ją tutaj: www.facebook.com/pingerowyklubksiazki Uprzedzamy, że dopiero ją stworzyłyśmy, więc nadal jest w budowie ;) Profil na lubimyczytac.pl pozostaje bez zmian: lubimyczytac.pl/profil/104525/pingerowyklubksiazki
Poza tym zasady niewiele się zmienią. Nadal będziecie mogli głosować i wybierać książki, które będziecie chcieli z nami czytać.

Do zaczytania

miss attitude i Lolanta

Nie możesz dodać komentarza.

  Wyświetlanie: od najstarszego | od najnowszego